Každý deň sa vám zdá, že voda z vášho umývadla odteká čoraz pomalšie? Problém je v upchatej kanalizácii. Na jej čistenie máte niekoľko možností. Existujú rôzne voľno-predajné prípravky na odstránenie nečistoty vo vašej kanalizácii. No tieto prípravky sú len chvíľkové riešenie.

čistenie kanalizácie

A okrem toho, že veľmi znečisťujú prostredie ich neustále používanie vás môže vyjsť dosť draho. Preto sa radšej obráťte na nás a my vám s čistením kanalizácie rýchlo a efektívne pomôžeme, aby ste sa problému zbavili raz a navždy. Pomocou modernej techniky a kamerového systému vám vieme zistiť presný stav vašej kanalizácie, aj miesta poškodenia, alebo upchatia a vďaka tomu vieme navrhnúť správny spôsob čistenia vašej kanalizácie.

odtok

  1. Stupeň upchatia – Elektromechanické čistenie – je to čistenie za pomoci mobilného prístroja s elektromotorom, ktorý vďaka oceľovej strune, ktorá sa rotuje dokáže vyčistiť nánosy nečistoty z potrubia. Takýmto spôsobom dokážeme vyčistiť kanalizáciu do dĺžky 25 metrov
  2. Stupeň upchatia – Vysokotlakové čistenie kanalizácie. – najefektívnejšie čistenie, ktoré čistí kanalizáciu tlakom vody, ktorá dosahuje tlak až 100 atmosfér. Takýmto spôsobom dokážeme vyčistiť kanalizáciu len s minimálnym rizikom jej poškodenia a dajú sa vyčistiť aj potrubia, ktoré nie sú práve v najlepšom technickom stave.
  3. Ak sa do kanalizácie dostali veľké tuhe nečistoty – náš tím vykonáva frézovanie, pomocou špeciálnej frézy, ktorá dokáže vyčistiť menšie aj väčšie nečistoty z kanalizácie ako sú napr. Betón, korene stromov alebo iné pevné usadeniny
  4. Kineta – k upchatiu kanalizácie dochádza aj vtedy, ak sa vymýva v šachtách betónové dno, aj s týmto problémom si naši odborníci vedia poradiť a pomôcť pri jeho sanácii.

Netrápte sa s problémom sami, niekedy stačí malá pomoc od odborníka a váš problém sa dá vyriešiť za veľmi krátku dobu.