Hľadáte profesionálne a odborné služby v oblasti údržby a opravy kanalizácie a potrubia? Potom je tu pre vás AB-Krtkovanie Hlohovec. Zverte sa do rúk odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami, navyše s garanciou najnižšej ceny v okolí a bez nákladov na dopravu. Nenechajte sa už viac vyviesť z miery nepríjemnými problémami spojenými s potrubím a kanalizáciou. Vyriešte svoje starosti rýchlo a jednoducho, bez zbytočného stresu a starostí.
Aké služby a činnosti firma ponúka?

  • čistenie kanalizácie a upchatých potrubí
  • čistenie a prerážanie upchatého odtoku umývadiel a WC
  • čistenie odpadových guličiek a výleviek
  • čistenie a prerážanie kanálových vpustí a dažďových zvodov
  • TV monitoring kanalizácie
  • inštalatérske práce

elektromechanické čistenie

Čistenie sa realizuje buď vysokotlakovou alebo elektromechanickou metódou.
Vysokotlakové čistenie je najúčinnejšou metódou čistenia kanalizácie a potrubia. Dokonalo odstráni všetky nečistoty a usadeniny, ktoré bránia v správnej činnosti a bezproblémovom odtoku. Potrubie bude prečistené veľmi rýchlo, efektívne a cenovo dostupne, navyše s minimálnym rizikom poškodenia potrubia.

Elektromechanické čistenie, alebo ľudovo aj krtkovanie, ktoré je vhodné aj pre čistenie malých priemerov potrubia. Ohybné železné špirály uvoľňujú aj tie najodolnejšie usadeniny a to bez vyplavenia splaškov z kanalizácie. Táto metóda čistenia je navyše šetrná k životnému prostrediu.
Firma ponúka aj službu TV monitoringu kanalizácie, čo mimoriadne oceníte najmä pri hľadaní poškodenej časti. Zamedzí sa tak často zbytočným výkopovým prácam, ktoré sprevádzajú dodatočné náklady, nehovoriac o časovej náročnosti.

čistenie kanalizácie

Keďže problémy s potrubím a kanalizáciou sú veľmi nepríjemné, firma je vám k dispozícii nonstop, dokonca aj počas víkendov a sviatkov. Ak vás teda nabudúce nemilo prekvapí neželaná situácia, neváhajte sa obrátiť http://diskriminacia.sk/archiv/%3Fq%3Ds_sexorient/sm_contacts na odborníkov, ktorí vám pomôžu vaše problémy vyriešiť. Zaručená je vysoká kvalita a vaša spokojnosť.