Cítite sa nesvoji, radi by ste si užili nejakú masáž, no neviete akú? Priťahujú vás druhy masáži skôr erotické alebo tantrické? Erotické a senzuálne masáže môžu byť pre vás nezabudnuteľným zážitkom. Existuje niekoľko typov takýchto masáží, z ktorých určite minimálne jedna vám dá to, po čom vaše telo túži. Už dávno takýto typ masáže nie je tabu téma, a vy si ju môžete vychutnať bez ohľadu na pohlavie a vek v ktoromkoľvek meste sa nachádzate. Áno aj u nás na Slovensku. V závislosti od vašich preferencií si viete zvoliť konkrétnu masérku, ktorá vás poteší nielen svojim dotykom, no aj dokonalým vzhľadom, ktorý bude lahodiť vášmu oku.

tlmené masážne prostredie

Súkromné prostredie, prípadne prostredie tantra štúdia bude pre vás chvíľkovým prenesením sa do sveta potešenia, rozkoše a slasti. Nikdy nie je neskoro zažiť niečo nové, nevídané, nečakané. Špeciálna masáž celého tela, príjemné dotyky, pomalé hladenie či dráždenie vášho tela vás privedie k hlbokým zážitkom. Naše masérky mimo svojich rúk používajú k masírovaniu aj nohy, prsia a dokonca celé telo. Zvyčajne to záleží na typu masáže, ktorú si zvolíte. Jemné masírovanie vášho penisu (masáž lingamu), orálne dráždenie a následné intenzívne hlboké vyvrcholenie je zvyčajne súčasťou „body massage“.

masáž celým telom

Mimo tantra masáže si viete vybrať aj nuru masáž, a potom aj masáže olejové, thajské, francúzske, relaxačné alebo aj vzájomné. Naše pracovníčky sa vám budú venovať po celý čas. Pri masáži zažijete nielen to najlepšie. Pod rukami a telom krásnej masérky sa budete spokojne oddávať vášni, slasti a jej príjemným, občas dráždivým dotykom. V príjemnej tlmenej atmosfére, ktorá tomu celému zážitku dodá svoje čaro, strávite jednu z najkrajších chvíľ vášho života. Uvoľnenie po náročnej práci, po náročnom psychickom období viete nájsť aj v takomto type masáží. Erotická masáž rozhodne nie je niečo, za čo by ste sa mali pred ľuďmi hanbiť alebo skrývať. Prečo si nedopriať to, po čom túžite?