Mnohí z nás sa pri názve ready made sro pozastavia s dotazom, o čo vlastne ide. Ready made spoločnosť je spoločnosť pripravená na okamžitý predaj. Stačí len vyplniť objednávkový formulár, zaslať ho sprostredkovateľskej spoločnosti, ktorá sa danou témou zaoberá a ktorá pripravila spoločnosti pre začínajúcich podnikateľov. Pre podnikateľov, ktorí majú záujem vykonávať podnikateľskú činnosť, majú plno nápadov a vízii, ktoré by chceli realizovať v praxi. Čo im teda chýba k začiatku vykonávania ich vysnívanej práce? Podklady pre realizáciu projektu, písomnosti, dokumenty a zmluvy, ktoré sú potrebné pre oficiálnym vznikom spoločnosti. Sprostredkovateľská firma všetku prácu vykoná za vás. Patrí tu komunikácia s príslušnými úradmi a inštitúciami podľa platnej legislatívy v našej krajine, čiže dodržanie jednotlivých postupov podľa stanoveného zákona. Ak sa v danom systéme neorientujete a navyše potrebujete vašu energiu a čas venovať niečomu inému, sme tu pre nás. Neváhajte nás osloviť s prípadnými dotazmi, radi vám ich zodpovieme a poradíme vám, aby ste boli spokojní a mohli pokojne uskutočniť váš zámer, ktorý ste si predsavzali.

svet podnikania

V našej databáze nájdete niekoľko spoločností, ktoré sa označujú ako ready made spoločnosti. Pod daným názvom sa skrývajú charakteristiky spoločností s daným označením. Sú to firmy bez histórie, ktoré nikdy nevykonávali podnikateľskú činnosť a boli vytvorené za účelom predaja. Nájdete ich pod konkrétnymi názvami, s príslušnou adresou a uvedeným predmetom podnikania.

záruka úspešného štartu

Ak by vám určité údaje nevyhovovali, môžete požiadať o ich zmenu a takto si prispôsobíte spoločnosť vašim požiadavkám a potrebám. Po uzavretí kúpno-predajnej zmluvy, budeme od vás potrebovať úradne overené podpisy, s ktorými následne pracujeme až do úspešného konca. Koncom našej spolupráce s našim klientom je samotný zápis spoločnosti do Obchodného registra. Dňom zápisu do Obchodného registra sa spoločnosť stáva vašou. Celý proces je pomerne rýchly, takže v priebehu dvoch až troch pracovných dní je spoločnosť vašou, pod vašim menom a vy môžete právoplatne vykonávať vaše podnikateľské aktivity. Vyzerá to v podstate jednoducho, ak v tom nie ste sami a máte možnosť využiť služby, ktoré poskytuje na rýchly a úspešný štart vášho biznisu. Potom je už spoločnosť vo vašich rukách a vo vašej zodpovednosti.