Ľudia sa väčšinou nikdy poriadne nepozrú na to, čo je oko nich a čo ich trápi, až vtedy, keď je už riešenie naozaj veľmi, ale naozaj veľmi ťažké. Verte tomu, že aj keď sa vám nezdá, mali by ste urobiť všetko preto, aby ste sa tešili z vecí, ktoré sú naozaj okolo vás. Väčšinou ľudia vôbec nevedia, čo ich urobí naozaj šťastnými, ale vedia, čo ich urobí nešťastnými. Asi by ste sa mali pozrieť na to, čo je pre nich dôležité a s čím by ste sa mali popasovať, aby boli veci naozaj super. Verte tomu, že to dokážete, ale musíte sa pozrieť reálne na to, čo je pre vás dôležité.

anděl

Keďže ľudia nevedia, čo by mali robiť, keď začnú mať problémy v sexe, je jasné, že nakoniec to bude hlavne o tom, ako sa s tým vyrovnať. Mali by ste sa však zamyslieť nad tým či by ste miesto vyhovárania sa na veci, alebo teda zmierovanie sa s problémami, nemali urobiť niečo úplne iné. Napríklad sa proste pozrieť na to, že každý problém sa dá vyriešiť, napríklad aj porucha erekcie. Nie je to nič, za čo by ste sa mali hanbiť, hoci väčšina mužov to neustále tak vníma.

blondýnka

Niekedy je možno jasné, že to nie je nič, o čom by chceli ľudia viesť siahodlhé rozhovory, no aj keď sa vám to nezdá, vždy to bude hlavne o tom, aby ste sa tešili, že to budú všetky veci, o ktorých by ste sa mali rozprávať. Najmä s niekým, s kým sexuálny vzťah zdieľate. Asi by ste mali urobiť všetko preto, aby boli veci super, no napriek tomu by ste mali urobiť všetko preto, aby ste sa mohli tešiť aj z vecí, ktoré nie sú celkom perfektné a je jasné, že nakoniec to bude hlavne o tom, aby ste urobili všetko tak, ako je to veľmi dôležité. Takže, už viac nečakajte, nesnažte sa urobiť niečo, s čím nemôžete rátať. Práve naopak. Musíte sa zamyslieť nad tým, čo je pre vás naozaj dôležité. A niekedy je to riešenie najjednoduchšie. Napríklad je to aj viagra.