Každý má niečo, čo ho baví a môže to byť úplne čokoľvek. Nehovorte, že nie, pretože každého niečo baví. A môže to byť fakt čokoľvek. Čo keby sme si rozobrali zopár koníčkov a záľub? Môžeme ísť na to.

Spev – už odmala hrozne rada spievam a asi to bude aj tým, že som z muzikantskej rodiny a tým pádom som jednoducho zbožňovala spev už odmala. A tiež viem, ako mi spev dokáže pomôcť aj psychicky, keď sa práve necítim dobre – keď spievam, tak sa potom cítim oveľa lepšie.

s

Tanec – koho by nebavil tanec v sprievode jeho obľúbenej hudby? Keď má človek radosť, tak tancuje rád a keď počuje svoju obľúbenú hudbu, tak ho to ešte viac nakopne. Viem, o čom hovorím. Ja som presne ten prípad, že keď počujem svoju obľúbenú pesničku (nech už je to kdekoľvek), tak mám chuť okamžite tancovať. A možno pred ostatnými vyzerám tiež ako blázon, ale to je mi celkom jedno. Hlavne že ja sa cítim šťastná.

Varenie – to bude skôr obľúbená činnosť hlavne niektorých žien. Ja som paradoxne varenie nikdy nemala rada a hlavne ma to nebavilo, ale po príchode dcéry som začala zisťovať, že ma čoraz viac baví vymýšľať nové a nové recepty, experimentovať v kuchyni a tak ďalej. A keď to ešte chutí aj mojej dcére, tak z toho samozrejme mám dvojnásobnú radosť, ako inak a potom sa cítim ešte lepšie.

s

Kresba – pri tomto koníčku sa tiež chvíľu zastavíme. Kreslenie ma vždy veľmi bavilo, ale nepovedala by som, že viem kresliť nejako úžasne. Jednoducho ma to baví a to je všetko a samozrejme keď mám možnosť, tak niečo namaľujem, ale to je všetko.

Trading – čudovali by ste sa, ale aj toto je môj koníček. Baví ma skúmať rôzne spoločnosti a ich akcie, ako rastú, alebo klesajú a zisťovať dôvody prečo. Tomuto sa teraz v poslednej dobe venujú neustále a snažím sa v tradingu zlepšovať a byť v ňom dobrá a myslím si, že investovanie do akcií má budúcnosť.