V posledných rokoch už ľudia užívajúci rôzne prípravky na podporu zdravia siahajú čoraz častejšie po tých najkvalitnejších značkách, ktoré nepatria práve medzi tie najlacnejšie na trhu. Skúsenosti týchto ľudí ich naučili, že často lacné produkty od neznámych výrobcov majú väčšinou minimálne priaznivé účinky, takže ide o vyhodené peniaze. Pri kvalitných produktoch je účinok viditeľný a citeľný, takže ide o dobrú investíciu do vlastného zdravia. A možno by sme ťažko hľadali iné produkty, ktoré sú tak obľúbené, kvalitné a overené ako produkty z výťažkov Mŕtveho mora.

mŕtve more

A tieto produkty u nás na Slovensku sú ponúkané pod známou značkou Dr. Nona https://www.nutrifit.sk/kategoria/dr-nona/. Táto značka je dlhé roky spájaná s liečivými vlastnosťami výťažkov z Mŕtveho mora, ktorých účinky sú už známe po celom svete. Mŕtve more je známe ako miesto, kde v jeho vodách a bahne sú vysoko koncentrované dôležité minerály a stopové prvky, ktoré majú v rôznych prípravkoch veľmi priaznivé účinky pri rôznych zdravotných problémoch. Tento účinok voda v Mŕtvom mori dosahuje vďaka špeciálnym klimatickým podmienkam, kedy sa voda extrémne vyparuje a dôležité látky ostávajú v mori v koncentrovanej podobe. Takto je vo vode Mŕtveho mora koncentrácia minerálov 10x vyššia ako v ostatných moriach. Preto ióny horčíka, sodíka alebo draslíka s biologickým účinkom nenájdete v takej koncentrácii nikde inde vo svete.

balzam na pery

Tieto fakty potvrdzujú aj rozsiahle medicínske výskumy, ktoré sa uskutočnili s prípravkami obsahujúcimi výťažky z Mŕtveho mora. A práve značka Dr. Nona ponúka všetkým ľuďom starajúcim sa o svoje zdravie benefity Mŕtveho mora vo svojich jedinečných prípravkoch, ktoré sú určené pre zlepšenie stavu pokožky alebo pre posilnenie celého organizmu. Takže k dispozícii sú rôzne telové masti, minerálne bahno alebo výživové doplnky s komplexným účinkom na ľudský organizmus. To, čo ponúka Dr. Nona, určite nikde inde nenájdete.