Viete ktorá obálka je u spotrebiteľov najobľúbenejšia? Určite Vás neprekvapí, že práve tá bublinková, ktorá je vo všeobecnosti najspoľahlivejšou obálkou.

Naša široká ponuka obálok sa zameriava aj na ponuku bublinkových obálok, ktoré sú najviac vyhľadávané a najčastejšie predávané.

Ponuka bublinkové obálky 2packsk.skVám prináša obľúbené a naozaj všestranné bublinkové obálky, ktoré každého zaujmú prevedením a spoľahlivosťou. Ich unikátna technológia výroby vytvorila stabilnú obálku s pevnou povrchovou papierovou vrstvou, ktorá odoláva nárazom, vlhkosti a rôznym vplyvom pri preprave.

art-2469032_640

Vnútorná časť obálky je pokrytá plastovou bublinkovou fóliou vyplnenou vzduchom a vytvarovaním do formy pevných a odolných bublín, ktoré tvoria izoláciu pre zásielku a dopĺňajú jej vonkajšiu ochranu. Spojením obidvoch častí vznikla dokonalosť povrchovej vrstvy a vnútorných bubliniek, takže nie nadarmo sa tejto obálke prisudzuje synonymum – tovar ako v bublinke.

Listové tajomstvo a diskrétnosť sú pre každého zákazníka a prepravcu dôležité, ponúkané bublinkové obálky sú matné, nepriesvitné, dokonale ukrývajú vnútorný obsah obálky a do bodky spĺňajú požiadavky na zachovanie listového tajomstva. V ponuke nájdete matné biele ale aj čierne a pre kreatívnych záujemcov sú v ponuke aj holografické povrchy bublinkovej obálky. Ich uzatváranie je takisto výnimočné, sú podobné tzv. ZIP obálkam a ich bezpečné uzatváranie je formou zipsu, ktorý umožňuje obálku využiť aj viackrát.

Ďalším spôsob uzatvárania v ponuke je pomocou preklápacej povrchovej časti vo forme záložky, ktorá má samolepiaci prúžok, ktorým sa obálka bezpečne uzatvorí a utesní.

envelope-2575249_640

Ponuka obsahuje viaceré ponuky a kombinácie balení, od 10 kusov až po 200 kusové balenia, ktoré sú aj ekonomicky výhodnejšie.

Voľba bublinkovej obálky je výhodná aj z ekonomického hľadiska, v porovnaní s kartónmi alebo papierovými krabicami je preprava výrazne lacnejšia v prípade bublinkovej obálke.

Aj to je ďalší dôvod prečo sa správne rozhodnúť pre ponúkané bublinkové obálky.