Balkón si bez zábradlia ani nedokážeme predstaviť, dokonca aj malé francúzske lodžie si vyžadujú z bezpečnostného hľadiska zábradlie.

Na čom nám slúži zábradlie na balkóne – je to jednoduché. Nie je to len estetický prvok, ktorý zmení tvár aj staršej budovy, ale je to predovšetkým bezpečnosť a ochrana nášho zdravia, aby sme nespadli do otvoreného priestoru a neublížili si. Zábradlie nám presne ukazuje kam môžeme ísť, kde začína nebezpečenstvo a pokiaľ je náš vymedzený priestor ešte bezpečný. Zábradlie je najmä na balkónoch nesmierne dôležité aj z dôvodu výhľadu, radi sa oň opierame a pozorujeme okolie, preto musí byť pevné, stabilné a bezpečné.

architecture-1517575_640

Moderné zábradlia z nerezu, prípadne s bezpečnými sklenenými výplňami sú súčasťou originálnej a jedinečnej ponuky zabradlie na balkon https://lmmont.sk/nerezove-zabradlia/.

Sú elegantné, vyrobené na mieru každého zákazníka z kvalitného nerezového materiálu a s použitím kvalitných a najmä bezpečných sklenených plôch s rôznou povrchovou úpravou.

Nerezový nosný stĺpik je oporou a základom zábradlia na balkón, môže byť buď samostatne uložený alebo doplnený sklenenými bezpečnostnými tabuľami z tvrdeného skla, ktoré sa len tak ľahko nerozbije.

Spojenie ušľachtilého nerezu spolu so sklom vytvára neopakovateľný dizajn s čistými líniami, dostatkom svetla ale aj súkromia. Stačí si zvoliť primerane matné sklo a balkón je iba pre Vás.

architecture-1719527_640

Nerezové zábradlie so sklenenou výplňou odoláva počasiu, zmenám teplôt, mechanickým tlakom – nerez je výnimočný materiál vhodný práve pre exteriérové využitie a namáhané prostredie. Sklo má podobne ako nerez dlhú životnosť, odoláva všetkým vplyvom a má luxusný vzhľad.

Pri stavbách je rozumné spojiť praktickú, funkčnú a bezpečnostnú funkciu spolu s dizajnovými prvkami. Výsledok má potom dlhú životnosť, požadovanú estetiku, funkčnosť a bezpečnosť.

To všetko je v ponuke balkónových zábradlí obsiahnuté.