Na badoo pred 8. mesiacmi som našiel ženu, 45 rokov, ale jej všetko na mňa vadí.. Pýtam sa sám seba,, Prečo?. Dôjde za mnou ku mne domov. To nerob to je detské! Nepomáhaj mi, to si urobím sama. Nechce s ničím pomocť a šialeně jej to vadí, keď jej chcem s láskou pomáhať a já vobec neviem prečo, čo sa s ňou děje. Stačí menej tie ruky, (Cítim to tak), zalichotím jej, že je podobná herečke (Catherine Zita Jones), ona na to ja som tiež podobná každej. Pomôžem jej z vane (kĺže) ona na to zvládnem sama, chcem pomôcť s batohom na chrbte, ona na to mám ruky . Keď je u mňa doma, tak je to nadherné, nemôžem sa sťažovať, ale keď prídem za ňou domov, tak iný človek, je tam pani domu, a ako k cudziemu, pýtam sa prečo…

par

Je to prvá žena, ktorá si chrapká ,Keď spí, riešim to špuntami, nemôže za to. nie je viac chlap, alebo neviem na aké zaobchádzanie bola zvyknutá. Viem, že mala samej sebke, ako v tom tak aj v spálni. Asi sa veľmi snažím, alebo neviem. Popravde ma toto jej správanie od nej mrzí, pretože ja by som jej samozrejme chcel vo všetkom pomáhať a byť ju tou najväčšou oporou, akou môžem byť. Lenže mi príde, že ona nechce (alebo sa tomu bráni..)

par

Neviem, čo si o tomto mám myslieť, myslel som si, že je normálne pomáhať žene. Robil som to pro ňu vždy rád a s velkou láskou k žene. Vždy, keď som mal nejaký vzťah, tak som žene partnerke s radosťou pomáhal a nikdy s tým nebol nejaký najmenší problém. A tu tá si to zrejme neváži. Rozmýšľam, čím to je, ale nemôžem na nič prísť. Jednoducho mi to nedáva zmysel a je to veľmi nelogické. Rozmýšľam nad tým, že jej poviem o tom, čo ma trápi, ale bojím sa, že sa naštve a bude z toho nakoniec hádka. A pritom ja to naozaj myslím dobre. A kvôli takej blbosti sa nechcem pohadať, ale zároveň chcem vedieť aj jej pohľad na vec. Neviem, čo bude ďalej a ako ju o tomto povedať.