Priatelia ako sa dnes máte čo týka mňa nie až tak dobre musím mať prísnu diétu nakoľko mám silný chronický zápal pankreasu a žlčníka a užívať lieky čo narobíte to má čaká niekoľko mesiacov až rokov podľa stavu len čo jesť vybabrať čo môžete čo nie ešte mám aj histamín. Ako  začať naši chlapi sú potvorky im je jedno či sa žena trápi alebo nie niekedy mi pripadajú ako bezduché duše aj mi je ich ľúto totižto neznášam neveru fuj nedokážem to odpustiť. Určite ste mali vy baby už takú nejednu skúsenosť že vás partner podviedol ale býva to aj opačne ale myslím si že na prvom mieste v rebríčku sú muži. No tí sú dobrý na pár vecí deti narobiť tak svoju robotu a poprípade vojny ešte byt sa a podaktorí alkohol čo ja netolerujem ani cigarety dva obrovské neduhy a alkohol metla ľudstva to by som totálne zakázala vyrábať. Jaj škoda že nie je nejaká škola na prevýchovu mužov padol by mi kameň zo srdca.

zoznámte sa

Ako  vieme sú určité zariadenia polepšovne , psychiatrická nemocnica a podobne ale to sú tam veľmi ťažké prípady. Ja za mojich 48 rokov už mala česť spoznať rôzne typy mužov ale nikto ako vieme nie dokonalí každý máme svoje chyby ale čo je veľa to je veľa donekonečna sa to tolerovať nedá alkohol sexuálne zneužívanie a podobne veď ženy nie sú vec ani handra na dlažbu vy muži mali by ste si vstúpiť do svedomia. My ženy sme jemné stvorenie síce niektorým ženám to zjavne neprekáža lebo samé sú také ako muži myslím povahu hrubé ako muži či im nie je sväté. No česť výnimkám aj terajší môj priateľ sa mi po rokoch ozval ale sme sa už stretli od je od Tatier a ja som z Nitrianskeho kraja trochu ďaleko ale on je potvora mal tam priateľku ale ta ochorela vážne tak sa rozišli a vrátil sa ku mne on je fajn chalan taká sranda kopa narodený v apríli trochu ťažká povaha Baran a ja v Januári vodné znamenie vo zverokruhu.

sloboda

Ja som narodená 22. 1 a on 1.4 on hovorí že sme povahovo dvaja blázni na mori smiech ale v dobrom slova zmysle ale zosúladiť povahu človeka je umenie . Veď každý máme svojskú povahu. Niekedy vravím že nájsť milionára nejakého starého koľko by žil toľko by žil ale prvom rade sa vydať za neho a potom by som hádam zdedila smiech dobré snívanie alebo mohla by byť to aj realita ale nechcela by som dopadnúť ako jedna Americká modelka ktorú našli ako 27 ročnú mŕtvu strašné len pomyslieť. Ale poďme myslieť pozitívne nájdu sa aj pekné romantické chvíle v kruhu objatí partnera ale to ozaj musí byť tip top vzťah čo v dnešnej dobe je otázne. Ale v niektorom prípade to vychádza alebo že by to bola len pozlátka a skutočnosť je úplne iná veď v partnerstve dochádza všeličo a nepovedia ti nič tvária sa ako svätý ako je všetko ok ako aj moja bývala učiteľka večne mala modré nohy ako že prečo že by padla vždy haha jej milenec to bol dobrý expert hnus sa čudujem že neodišla od neho.