Dlhodobo bojujem so vzťahom s matkou a príde mi, že si to všetko nesiem do vzťahu s chlapom. Od malička nemám dobrý vzťah s matkou. Je to neskutočná manipulátorka, stále citovo vydiera babičku s dedom cez deti. Ona je najlepšia a neustále sa stále na niečo sťažuje. Mám ešte mladších súrodencov. Ako malá si pamätám, že neustále robila dlhy, plno exekúcií. Kradla peniaze naším. Bývala som s ňou u babičky a deda. Po nociach som plakala. Nikdy nepracovala, ma stále sľubovala, že mi kúpi to a to. A samozrejme nikdy sa tak nestalo. Príde mi, že jednu dobu robila aj striptérku v bare. Všetko mi dala babička, v 14 sa zobrala a odišla bývať za chlapom s ktorým má ešte dve deti.

s

Ma nechala u babičky až potom po čase teda, že môžem bývať aj tam. Ale len v prípade, že budem chodiť pracovať do vinohradu. Jej muž nezarábal toľko tak je babička s dedom neustále financujú až do teraz. Príde mi, že neustále navádza moju babičku proti mne. Čokoľvek čo urobím alebo niečo sa stane medzi nami hádka hneď volá babičke. Pred 2 rokmi to tak vygradovalo, že bola u matky taká nezhoda. Hovorila som bratovi nech sa mi prosím nehrabe vo veciach, že to nemám rada.

s

Matka samozrejme, že som mohla za to ja. Začala na mňa jačať a ja som odišla. Potom mi začala vypisovať. Vyhrážala sa mi. Potom volala samozrejme babičke a tá sa rok so mnou nebavila. Neurobila som nič zlého. Toto je jedno z mála vecí čo sa u nás dejú. Matka s babičkou stále si volajú, hlavne matka a nič iné nepočujem ako sa sťažuje. Stále sa na niekoho spolieha. Som z toho všetkého neskutočne unavená. Potom sa starý otec sťažoval, že nemá na auto peniaze a ja samozrejme blbá som si požičala peniaze pre nich. Babička sľúbila, že mi budú dávať peniaze, ale už nedáva. Mám postihnuté dievčatko a do práce nemôžem a nezostane mi samozrejme nič. Môj muž je úžasný, ale príde mi, že vzťah s matkou mi neustále zasadzuje do života s mužom.